WwW.Bisedoni.Ch

WwW.Bisedoni.Ch
 
ForumForum  PortalliPortalli  Chati  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 
Alb-Team - About Us!
 
 
Voto Per Alb-Team


 
Voto Per Alb-Team


Alb-Team eshte nje portal i krijuar me 05 Shtator 2007 me qellimin e inagurimit te nje epoke te re dhe revolucionare te faqeve shqiptare ne internet. Do ishte nje gershetim i suksesshem i arritjeve te reja ne fushen e internetit me deshiren per te sjelle bashkatdhetaret shqipetare sa me prane vendlindjes..

Cilesia e punes se stafit eshte nje rezultat i punes ne grup, respektit dhe frymes miqesore qe eshe edhe celsi i suksesit.Ne mirembajtjen e ketij portali eshte angazhuar nje staf prej 7 vetash

Administratoret

Danzel - MALSORI

EN[d]RY - Mr.Besi

Moderatoret

djale_tropoje_xeni - [3c0n0m1c_-_B0Y]

                   Da Vinēi


Lajmet e fundit na rajoni dhe bota . Intervista , kuriozitete , krijime dhe plot artikuj te tjere mbi boten e artit dhe shkences te cilat do ti gjeni tek Revista jone.Shqiptareve jashte atdheut ju mundesohet ndjekja e 2 televizioneve dhe 3 radiove shqipetare, duke perfshire ketu edhe "Top AlbaniaRadio".Galeria e shkarkimeve nga me te pasurat nder faqet shqiptare, e cila eshte akoma ne pasurim e siper. Aty do te gjeni filma shqiptare, artistik dhe humoristik , videoklipe te fundit, muzike shqiptare ne mp3 direkt ne pc tuaj.Per te apasionuarit e informatikes mundesi per te ngarkuar file deri ne 800mb edhe pa limit kohe ,si edhe mundesi per te rekalmuar webfaqen tuan ne topsite.Njohur Rreth Fushave Hack,Cracking,Warez Programs,Gjuhet Programuese C++ etj...Sherbimet e ketij portali jane mundesuar edhe nga bashkepunime me shume faqe te tjera shqiptare. Jemi te hapur per bashkepunime te reja, gjithashtu.

Per Kontakt Na SHkruani Ne danzel@live.com

Pse Duhet Te Zgjidhni Alb-Team cRew!..Spepse Argetimi Eshte Abounar Tek Ne...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Voto Per Alb-Team


 
Voto Per Alb-Team